Terapia osoczem bogatopłytkowym

Cze 7, 2019 | 0 komentarzy

Nowoczesna oraz skuteczna metoda leczenia stosowana w ortopedii (nieoperacyjne leczenie urazów ortopedycznych), dermatologii oraz chirurgii. 

Zabiegi z osocza bogatopłytkowego charakteryzują się wysokim bezpieczeństewm, podczas zabiegu podawany jest własny materiał biologiczny oznacza to brak powikłań związanych z infekcją wirusową oraz brak reakcji uczuleniowych. Dodatkowo terapia soczem wykazuje dużą skutecznośc terapii – ok. 90%, metoda inikcji jest mało inwazyjna.

Wskazania do stosowania terapii osoczem bobatopłytkowym:

ortopedia: łokieć tenisisty, ostrogi piętowe, kolano skoczka, kolano biegacza, kontuzje/uszkodzenia ścięgien, mięśni i więzadeł, zmiany zwyrodnieniowe ścięgna Achillesa, kontuzje stawów, w złamaniach i braku zrostu przy złamaniach, w celu przyspieszenia gojenia się tkanek miękkich.

dermatologii:  nadmierne wypadanie włosów, łysienie, blizny potrądzikowe

chirurgia: trudno gojące się rany, owrzodzenia.

Zarejestruj się na wizytę kwalifikującą na zabieg:

telefonicznie:

32 772 55 87
660 740 797

on-line:

link do rejestracji elektronicznej

Czytaj więcej:

Nowy lekarz w zespole

Nowy lekarz w zespole

Do grona naszych lekarzy dołączył lek. Łukasz Kulesza – specjalista okulistyki. Doświadczenie zdobywał w Centrum Klinicznym ŚUM w Katowicach. Obecnie pracuje jako chirurg w oddziale okulistyki...

Bezpłatne testy na HCV

Bezpłatne testy na HCV

Co to HCV? WZW typu C to zapalenie wywołane przez wirusa, który uszkadza komórki wątroby. Po kilku latach nieleczone zapalenie wątroby może prowadzić do jej uszkodzenia, niewydolności i rozwoju...

Zobacz więcej

Rejestracja online