Koronawirus

Mar 9, 2020

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów oraz Personelu medycznego prosimy o przestrzeganie procedur Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Światowej Organizacji Zdrowia:

1. W naszej placówce na każdym piętrze udostępnione są dla Państwa dozowniki do dezynfekcji rąk – prosimy o korzystanie ! To prosty i skuteczny sposób na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa.
2. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości (co najmniej 1 m.) od innych osób, szczególnie tych wykazujących objawy przeziębienia.
3. Prosimy o zachowanie właściwej procedury przy objawach przeziębienia: zasłanianie ust chusteczką, stosowanie maseczki ochronnej – tak, aby nie narażać innych na przedostanie się drogą kropelkową wirusów.
4. Prosimy o ograniczenie wizyt lekarskich do tych niezbędnych, szczególnie w przypadku osób starszych i o niskiej odporności organizmu.
5. W przypadku podejrzenia choroby konieczny jest niezwłoczny kontakt z infolinią NFZ 800-190-590.

Dbając o zdrowie własne oraz innych prosimy o odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do zaleceń.

Czytaj więcej:

Nowy lekarz w zepole

Nowy lekarz w zepole

Do grona naszego zespołu medycznego dołączył lek. Piotr Rydel.
Pan doktor przyjmuje Pacjentów w naszej poradni ortopedycznej.
Zapraszamy!

Zawiadomienie

Zawiadomienie

Z żalem zawiadamiamy o śmierci naszego lekarza – Urszuli Jarmuszkiewicz.
Żegnamy cenionego specjalistę, oddanego lekarza medycyny, wspaniałego Człowieka, wieloletniego Współpracownika naszej firmy.

Szczepienie na grypę 2020/21

Szczepienie na grypę 2020/21

Zbliża się sezon grypowy. Tutaj znajdziecie Państwo podstawowe informacje na temat szczepień przeciwko grypie w sezonie 2020/21.
Szczepionki dostępne będą w naszej placówce pod koniec września.

Zobacz więcej

Rejestracja online