Koronawirus

Mar 9, 2020

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów oraz Personelu medycznego prosimy o przestrzeganie procedur Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Światowej Organizacji Zdrowia:

1. W naszej placówce na każdym piętrze udostępnione są dla Państwa dozowniki do dezynfekcji rąk – prosimy o korzystanie ! To prosty i skuteczny sposób na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa.
2. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości (co najmniej 1 m.) od innych osób, szczególnie tych wykazujących objawy przeziębienia.
3. Prosimy o zachowanie właściwej procedury przy objawach przeziębienia: zasłanianie ust chusteczką, stosowanie maseczki ochronnej – tak, aby nie narażać innych na przedostanie się drogą kropelkową wirusów.
4. Prosimy o ograniczenie wizyt lekarskich do tych niezbędnych, szczególnie w przypadku osób starszych i o niskiej odporności organizmu.
5. W przypadku podejrzenia choroby konieczny jest niezwłoczny kontakt z infolinią NFZ 800-190-590.

Dbając o zdrowie własne oraz innych prosimy o odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do zaleceń.

Czytaj więcej:

Badania SARS-CoV-2

Badania SARS-CoV-2

W naszej placówce można wykonać badania w kierunku przeciwciał IgG, IgM, specyficznych dla Koronawirusa SARS-CoV-2. Dostępne badania półilościowe (Snibe) oraz testy kasetkowe.

Organizacja pracy Novia Med -Covid-19

Organizacja pracy Novia Med -Covid-19

Prosimy o zapoznanie się z organizacją pracy naszej placówki w czasie trwania epidemii Covid-19. Tutaj znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące przyjmowania Pacjentów.

Badanie profilaktyczne w czasie epidemii

Badanie profilaktyczne w czasie epidemii

Badania okresowe pracowników na czas trwania epidemii zostają zawieszone.
Prosimy o zapoznanie się z informacjami i zasadami przeprowadzania badań profilaktycznych.

Zobacz więcej

Rejestracja online